Styret og Tillitsverv

 
Sammensetning alle grupper innad i FiO 2017
VERV NAVN EPOST (navn[@]domene)
Styret:
   
Leder  Eli Sandslett  Eliss99[@]hotmail.com 
Nestleder  Bjørn Tingvold  bjorn.tingvold[@]hotmail.no 
Kasserer
Irene Sandnes Olsen
irene.sandnes.olsen[@]gmail.no
Styremedlem  Evy Helene Berg  evy.berg[@]lifi.no 
Styremedlem  Rønnaug Refsaas  ronnaug.refsaas[@]vid.no 
Styremedlem  Christian Strømme christian[@]cstromme.com
Styremedlem  Werner Dallawara  werner.dallawara[@]nationen.no 
Styremedlem Grete Pettersen
gpetters55[@]hotmail.com 
Vara  David Kjær  david[@]dmk.no 
Vara  Britt Kolstrøm  brittkol[@]yahoo.no 
Rådet:    
Leder  Unni Svenden  unni_svendsen[@]hotmail.no
  Jarl W Olsen  jarlo[@]chello.no 
  Eva Mathisen  evm-ma[@]online.no 
Revisorer:

 


  Lisbeth Hammari  lisbeth.hammari[@]hotmail.com 
  Jens Terje Thomassen  j-tetho[@]online.no 
Husstyret:

 


Leder  Evy Berg  evy.berg[@]lifi.no 
Husstyre medlem
Stig Emanuelsen stig[@]byggmester-emanuelsen.com 
Husstyre medlem Trond Egil Knudsen  trondegil58[@]gmail.com
Husstyre medlem Alina Sydoryak
alinas70[@]mail.ru 
Regnskapsfører:

 

 

  Anne Strømme Helgesen  annestromme[@]live.com 
SMS:     

Kai Evensen kai.evensen[@]gmail.com
Reiseklubben:     
Disponent  Stig Solberg  mo-rogn[@]online.no 
  Tove Lemika   
Turgruppa:
Leder

Rønnaug Refsaas

roenrefs[@]online.no

Eva Mathisen eva.mathisen[@]telenor.com
BBF:

8 representanter

Nordprofil:

5 representanter

Valgkomitè: 1 repr fra hver virksomhet
+ kartoktekfører